Alfred Security Camera

Yaşam tarzı uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 52.8 MB
  • Version 1.10.5
  • Dil İngilizce
  • Firma Alfred Systems Inc.
6 milyondan fazla aile tarafından tercih edilen bu uygulama; gerçek zamanlı video izleme imkânı da sunar.

En popüler güvenlik kamerası uygulamalarından biri olan Alfred Security Camera, Wi-Fi veya 3G-4G bağlantısı sayesinde nerede olursanız olun telefonunuzun yanınızda olduğu her dakika dilediğiniz yeri gözlemleyebilirsiniz.

Uygulamayı yüklediğiniz diğer cihazlardan evinizi, işe yerinizi, aracınızı veya kontrol etmek istediğiniz yeri kolayca takip edebilirsiniz. Alfred Security Camera uygulaması bir video monitör sistemidir. Bu sistem sayesinde evinizi kontrol altında tutabilirsiniz.

Kablolama, ağ yapılandırması veya IP ayarına gerek duyulmadan kolayca oluşturabileceğiniz bu uygulamada hareket algılama ve anında bildirim özelliği de bulunmaktadır. Hareket hassasiyeti sayesinde kamera önünde gerçekleştirilen hareketler sırasında güvenlik kamera uygulaması devreye girmekte ve size anında bildirim gönderilmektedir.

Oldukça güvenilir olan bu uygulamada cihazınızın mikrofonunu da kullanarak doğrudan iletişim kurabilirsiniz. Bu sayede sesiniz karşı tarafa gönderilecektir. Gece görüşü özelliğini kullanarak da cihazınızın karanlık bir yerde olsa dahi izleme yapmasını sağlayabilirsiniz.

 

Dilerseniz de görüntüleyici cihazdan uzaktan kamera üzerinde el fenerini de açabilirsiniz.  Pek çok özelliği bulunan Alfred Security Camera uygulamasını sizde cihazınıza indirin, nerede olursanız olun evinizi, evcil hayvanlarınızı veya aracınızı her an kontrol edin!

Alfred Security Camera indir